Półkolonie letnie 2015

środa, 12 sierpnia 2015

W dniach od 29 czerwca do 03 lipca w naszym centrum zorganizowaliśmy półkolonie letnie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Dzieci miały zajęcia w 2 grupach wiekowych. Temat przewodni tegorocznych półkolonii to 'I Am the World'.

Dzieci miały szansę zapoznać się z krajami świata, ich kulturą i np. kuchnią - na warsztatach kulinarnych przygotowywaliśmy samodzielnie posiłki.

Mieliśmy też okazję do spotkania z gadami i owadami zamieszkującymi naszą planetę. Był dzień z jaszczurkami, żółwiami i wężami oraz dzień z pajęczakami.

Dwukrotnie mieliśmy warsztaty z robotyki, na których dzieci budowały owady i zwierzęta z klocków lego.

Ponadto zwiedziliśmy ciekawe miejsca zabytkowe w Świdnicy.

Były zabawy w podchody na terenie Świdnicy i parku miejskiego.

Oprócz tego mieliśmy warsztaty art&craft i wiele innych atrakcji.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować i poprowadzić półkolonie. Było mnóstwo zabawy, a dobry humor towarzyszył nam każdego dnia.

Masz pytania lub wątpliwości?

Nie zwlekaj. Zadzwoń na 74 852 00 49 lub napisz do nas smile@smile-szkola-jezykowa.pl